Bajerni magnet, kërkon të “thithë” talentin e Leverkusen

Kai Haverc është objektivi i Bajern për të zëvendësuar Arjen Roben. Holandezi largohet këtë verë dhe…

Kovaç: Ja situata me Havertz dhe Verner, Levandovski na kushtëzon

Me largimin e Timo Verner drejt kampionatit kinez, Bajerni i Mynihut ka ngelur pa një sulmues…

Arsenali hedh sytë nga Bundesliga, gati oferta për talentin gjerman

Arsenali po kërkon për zëvendësuesin e Mesut Ozil dhe klubi anglez ka një preferencë. Ai quhet…

Havertz refuzon Barcelonën, Gjermania shihet si e vetmja alternativë

Kai Havertz është një ndër talentet më premtues të futbollit. Gjermani, i cili aktivizohet me Bajer…

Havertz: Duhet të tregoj durim, do vijë momenti im

Nëse do të na duhet të zgjedhim lojtarin më të mirë gjerman nën moshën 20-vjeçare, nuk…

Kimish i mahnitur nga talenti 19-vjeçar: Bajerni është fiks për të

Kai Havertz po e tregon ndeshje pas ndeshej që është e ardhmja e futbollit gjerman. Mesfushori…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online