Ëndrra e madhe e Sportingut, synon thellimin e rekordit unik!

Mbiemri Ronaldo krijon shpresë dhe krenari te Sportingu i Lisbonës. Klub i famshëm portugez ka vendosur…

VIDEO | Babai nuk po zhbllokohet ende, Kristiano Jr shkëlqen në debutim

Kristiano Ronaldo po has vështirësi në gjetjen e golit të parë me Juventusin. Tre ndeshje pa…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online