Browsing Tag

Joao Miranda

Largimi i parë nga Interi, braziliani zgjedh Romën

Interi është një ndër ekipet me prapavijën më të fortë në Serie A, ku mjafton të përmendim që zikaltrit kanë qendërmbrojtësa si, Shkrinjar, De Vrij apo dhe Miranda. Pikërisht ky i fundit, është më pak i lumturi në ekip, teksa e ka humbur…