Browsing Tag

Jamie Carragher

E thotë një legjendë e kuqe: Mesi meriton “Topin e Artë”

Leo Mesi dhe Virxhil Van Dajk janë dy kandidatët kryesorë për të fituar çmimin më të madh individual, “Topin e Artë”. Të dy kanë bërë një sezon shumë të mirë dhe opinioni sportiv është ndarë në dy kampe. Shumë personalitete kanë folur mbi…

Karrager i nxjerr jashtë loje Arsenalin dhe Mançesterin

Xhemi Karrager njihet për daljet e tij në media në mënyrë të shpeshtë. Ish-mbrojtësi i Liverpul u pezullua në mars të këtij viti, pas një video që bëri xhiron e botës, ku Karrager reagoi në mënyrë jo etike ndaj një vajze 14-vjeçare dhe të…