E thotë një legjendë e kuqe: Mesi meriton “Topin e Artë”

Leo Mesi dhe Virxhil Van Dajk janë dy kandidatët kryesorë për të fituar çmimin më të…

“Mustafi gaboi sërish? Aspak surprizë, ai është një rrëmujë e madhe!”

Shkodran Mustafi u transferua në vitin 2016 nga Valencia tek Arsenali për shumën e 35 milionë…

Legjenda e Liverpulit tallet me Çelsin: Bornmuthi dukej si… Brazili!

Humbja 6-0 kundër Mançester Junajtid ka futur Çelsin në krizë. E ardhmja e Mauricio Sarrit është…

Karrager i nxjerr jashtë loje Arsenalin dhe Mançesterin

Xhemi Karrager njihet për daljet e tij në media në mënyrë të shpeshtë. Ish-mbrojtësi i Liverpul…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online