Junajtid nuk e do askush, refuzimi i fundit dhemb

Junajtid vazhdon merkaton për përforcimin e ekipit të Solskjaer

Objektivi i madh i “djajve”, gjithçka varet nga… Pogba!

E ardhmja e Pol Pogba është në udhëkryq. Mesfushori francez e ka shprehur hapur dëshirën e…

Talentet më të vlefshëm të futbollit, Sanço “sundon” i vetëm

Një studim i kryer qendra ndërkombëtare e studimeve sportive ka renditur lojtarët më të vlefshëm nën…

Fikje, nervozizëm dhe humbja e titullit nga Dortmundi, zbulohet shkaku!

Borusia e Dortmundit gaboi në momentin që nuk duhej. Verdhezinjtë dështuan në shtëpi përballë Shalkes, në…

Reali kërkon Sançon, Dortmundi i vendos një çmim të çmendur!

Kohët e fundit është përfolur shumë për një interes madhor të Realit të Madridit për Xhejdon…

Mbape nuk vjen, Zidan gati t’i besojë talentit anglez

Kilian Mbape është ëndrra e madhe e Realit të Madridit, por një transferim i tillë është…

Çmenduri për Xhejdon Sanço, oferta nga Anglia gati

Pep Guardiola do jetë penduar, por tashmë i përket së shkuarës dhe nëse te Siti do…

Dortmundi “kyç” Sançon, drejtuesit e konsiderojnë të pashitshëm

Sulmuesi i Borusia Dortmund, Xhejdon Sanço, është kthyer në një ndër objektivat kryesor për shumë skuadra…

Nis hetimi ndaj Sitit, pagesë ilegale dhe thyerje rregullash!

Xhejdon Sanço la Mançester Sitin në verën e vitit 2017 për t’u transferuar në Bundesligë te…

Xhejdon Sanço hero në Dortmund, i ka thënë “jo” Bajernit

Xhejdon Sanço, është emri kryesor që përmendet në ambientet e Borusias së Dortmundit dhe Bundesligës. Anglezi…

Zbulohet prapaskena, Sanço mund të ishte një lojtar i Bajernit

Xhejdon Sanço është shndërruar në kryefjalën e mediave në Angli, sidomos pas fillim mbresëlënës këtë sezon…

FOTOGALERI| Champions nis rrugëtimin,ja 10 talentet më premtues

Sot nis kompeticioni më prestigjioz për klube në Evropë. Pikërisht “Uefa Champions League”, ngre siparin për…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online