Browsing Tag

ismael bennacer

FOTO | Fati i bashkon sërish, tani te klubi i Milanit

Teo Hernandez dhe Ismael Benaser do të luajnë me Milanin sezon e ardhshëm. Mbrojtësi erdhi nga Real Madrid, ndërsa mesfushori nga Empoli. Të dy kanë lindur në vitin 1997, por Teo është vetëm 56 ditë më i madh. Të dy kanë lindur në…