Browsing Tag

Irakli Dzaria

Kukësi njeh vetëm largime, zyrtarizohet lëvizja e radhës

Maurice Gomis ishte largimi i parë zyrtar nga Kukësi, ndërkohë që sot ja ardhur njoftimi edhe për mbylljen e bashkëpunimit me mesfushorin Irakli Dzaria. Gjeorgjianit i përfundoi kontrata dhe një ditë më parë u përshëndet me shokët e…

“Heroi” Irakli Dzaria i jep zemër Kukësit

Irakli Dzaria është nga ata lojtarë që ka bindur te Kukësi dhe presidenti Safet Gjici e ka ndarë nga të tjerët pas kualifikimit me vuajtje. Gjeorgjiani i nderoi verilindorët me golin e shënuar. “Jam vërtet i lumtur që shënova një gol shumë…