Browsing Tag

Ilir Shulku

Mirënjohje nga FSHF, vlerësohet fotoreporteri “i kuq”

Kudo luan Partizani është edhe ai. Flasim për fotoreporterin Luigj Preçi, i cili prej dekadash regjistron momente nga më të ndryshmet në përballjet e të kuqve. Gjithashtu në aparatin e tij janë fotografuar edhe plot përballje të kombëtares.…

Konfirmohet kushti për Panuçin, Shulku: Ja pse iku Bogdani!

Ilir Shulku, Sekretari i Përgjithshëm i FSHF-së, ka dalë sot para mediave dhe mes shumë gjërave të thëna, zbuloi edhe pse trajneri i Shqipërisë U19, Erjon Bogdani, u largua nga detyra.  “Shumë shpejt do të kemi U16, U18 dhe U20. Do…