Browsing Tag

Herrera

Në Angli vetëm Junajtid, Solskjaer bëri çmos të më mbante

PSG pavarësisht largimit të Rabiot ka arritur të bëjë një afrim tjetër të madh me kosto zero. Ander Herrera është integruar tashmë në ekipin e ri dhe është gati për të nisur aventurën pariziene. Spanjolli në një intervistë për mediet…

“Vuloset” largimi, PSG merr falas lojtarin e Junajtid

Ander Herrera nuk do të jetë më pjesë e Junajtid për sezonin tjetër. Media shtetërore angleze “BBC” ka mësuar se negociatat për rinovimin e kontratës kanë përfunduar dhe palët do t’i japin fund bashkëpunimit 5-vjeçar në fund të këtij…

Junajtid, pa katër lojtarë kryesorë kundër Barcelonës

Mançester Junajtid dhe Barcelona do të përplasin brirët ditën e nesërme në “Old Trafford”, sfidë e vlefshme për çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Katalanasit shihen dukshëm favoritë për këtë takim, por “Djajtë” kanë treguar se dinë të…

Herrera: Mund të mposhtim çdo ekip, sa ndryshe me Solskjaer!

Ander Herrera është sërish pjesë fikse e formacionit të Mançester Junajtid. Emërimi i Ole Gunar Solskajer në krye të Mançester Junajtid ka ndryshuar krejtësisht filozofinë e lojës së “djajve të kuq” dhe këtë gjë e pranon vetë spanjolli në…