Browsing Tag

Henderson

Kapiteni i Liverpulit: Pa këtë trajner, e pamundur!

Kapiteni i Liverpulit, Xhordan Henderson, foli për BT Sport pas triumfit në finalen e Chapions League dhe fjalët më të mëdha i kishte për Jyrgen Klop: "Pa këtë trajner do ishte e pamundur. Gjatë sezonit ka shpesh momente të vështira, por…

Lajm fantastik për Liverpulin, vjen firma e shumëpritur

Pas blerjeve të shumta te merkato e verës, te Liverpuli ka ardhur koha për disa “blerje” brenda klubit. Ekipi anglez sapo ka njoftuar rinovimin e kontratës me kapitenin e skuadrës, Xhordan Henderson. Falë firmës së re, mesfushori anglez e…