Browsing Tag

Hakan Çalhanoglu

Çalhanoglu te Laipcigu? Vjen përgjigja befasuese për Milanin!

Hakan Çalhanoglu është një nga lojtarët më të preferuar të Xhenaro Gatuzos, por ky i fundit është pranë rikthimit në Gjermani. Për turkun interesohet Laipcigu dhe mediat italiane janë të sigurta për një akord mes Milanit dhe klubit gjerman:…

Përfundoi afati, Milani mendon të sakrifikojë yllin e ekipit

Pas 8 golave dhe 13 asisteve gjatë 45 ndeshjeve të luajtur në sezonin e kaluar, Milani priste që performanca e Hakan Çalhanoglu të rritej në këtë edicion. Por, numri 10 i kuqezinjve po zhgënjen plotësisht, duke u shndërruar në zhgënjimin më…