Browsing Tag

Grupi A

Lufta për mbijetesë, kalendari i fazës së tretë dhe renditja

Përfundimi i ndeshjeve të javës së 18-të ka bërë që të përcaktohet edhe kalendari për fazën e tretë të Kategorisë së Parë. Përfundimisht është mësuar rrugëtimi që do të kenë skuadrat që luftojnë për mbijetesë, në të dyja grupet. Grupi A…

Tre muaj pa paga, ekipi i së Parës drejt shpërbërjes!

Ndërsa dimri të kushtëzon stërvitje dhe merkato për të qenë të gatshëm për pjesën e dytë të sezonit, te Iliria e Fushë Krujës po ndodh e kundërta. Pas mbylljes së javës së 14-të, te kjo skuadër janë rishfaqur problemet me pagat e vonuara,…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online