Humbi kombëtaren për shkak dëmtimi, ai që feston është… Klop

Liverpuli ka qenë një nga skuadrat që ka vuajtur më shumë nga dëmtimet këtë sezon, sidomos…

VIDEO | Atalanta fluturon me Gomez-Iliçiç, bergamaskët likuidojnë Fioren

Atalanta e Berishës e Gjimshitit rikthehet te fitorja në Serie A, teksa ka triumfuar me shifrat…

VIDEO | Spektakël i Atalantës, “pushton” Firencen për tre minuta

Po luhet në “Artemio Franchi” gjysmëfinalja e vajtjes në Kupën e Italisë, mes Fiorentinës dhe Atalantës.…

Goditja e bujshme e Uest Hem, 50 milionë euro për sulmuesin uruguaian

Klubi i Uest Hemit është gati të thyejë rekordin e transferimeve. Objektivi i skuadrës londineze është…

Rasti Musolli dhe shembulli Liverpul: rinovim për yllin e vet pas dëmtimit në gju

Duke njohur edhe lidhjet e forta të Kukësit me Anglinë, nuk mund të mos të të…

Jo gjithçka perfekte për Klop, dëmtohet talenti i mbrojtjes

Fitorja me përmbysje në Bërnli konfirmon se Liverpuli është rivali i vetëm i Mançester Sitit në…

Berisha tek Atalanta, për të çuar Papu Gomez te Lacio

Alehandro Gomez, me pseudonimin Papu, ka qenë një ndër zbulimet e Atalantës këtë sezon dhe tashmë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online