Zyrtare | Sampdoria huazon Vrionin, mbetet në Serie B

Xhakomo Vrioni mbetet në Serie B. Sulmuesi në pronësi të Sampdorias është huazuar për nje sezon…

Vrioni i “shënjestron” të gjithë, Omeri: Na rreh gjaku për Shqipërinë!

Xhakomo Vrioni dhe Omar Imeri kanë dalë në konferencë për shtyp para ndeshjes me Turqinë dhe…

Vrioni karikon Venecian: Kozmi na ka ndryshuar, ja çfarë duhet për të shpëtuar

Serse Kozmi e nisi mbarë aventurën në krye të Venecias. Ekipi ku bën pjesë Xhakomo Vrioni,…

Trajneri i Vrionit dhuron spektakël në prezantim: Ne jemi si gratë shtatzëna!

Venecia nuk po kalon një formë të mirë. Ekipi i Xhakomo Vrionit pësoi kundër Veronës humbjen…

Vendos vetëm një gol, Memushaj fiton “derbin” me Vrionin

Peskara ka arritur një fitore tepër të rëndësishme, duke mposhtur Venecian me rezultatin 1-0. Gaston Brugman…

Vrioni “piketon” objektivin e radhës: Fitore e madhe, por…

Xhakomo Vrioni ka nisur të marrë edhe më shumë minuta te Venecia. Një ditë më parë…

Vrioni: Debutimi dhurata më e veçantë, ja ç’më tha Panuçi!

Xhakomo Vrioni ishte risia e kombëtares në ndeshjen me Izraelin. Sulmuesi i Sampdorias, i cili momentalisht…

Rrëfimi i talentit Vrioni: Kombëtarja, skuadra e zemrës dhe modeli Ibra

Giacomo Vrioni, Xhakomo ndryshe i themi ne në Shqipëri. Luan në sulm dhe të dhënat i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online