Browsing Tag

Gezim Krasniqi

Dëmtimi në gju, operohet me sukses Gëzim Krasniqi

Gëzim Krasniqi e kuptoi që në ndeshjen me Kastriotin se sezoni i tij kishte marrë fund. Dëmtimi i pësuar në fillim të ndeshjes ishte i rëndë dhe kështu që i është dashur të bëjë një ndërhyrje kirurgjikale në gju. Ditën e djeshme…

Krasniqi: E ulim Partizanin me këmbë në tokë

Gëzim Krasniqi do të jetë me statusin e një “ish”-it nesër në ndeshjen mes Partizanit dhe Kukësit. Mbrojtësi foli në konferencën për shtyp sot, ku u përgjigj pyetjeve të gazetarëve, duke treguar se do të jetë një takim i veçantë për të.…

Zyrtare: Krasniqi i Kukësit, prezantohet me një… gafë

Harallamb Qaqi u mor nga Kukësi këtë verë dhe në postimin zyrtarizimit thuhej se kishte luajtur me ekipin Shpresa, kurse Rexhinaldo ishte një sulmues nga Mozambiku. Te verilindorët nuk kishin informacion se të dy lojtarët sezonin e fundit e…