Browsing Tag

Gary Cahill

FOTO | Çelsi sjell ters, Morata bën gafë edhe në Instagram

Geri Klahill i dha lamtumirën Çelsit pas shtatë vitesh në Londër. 33-vjeçari i dha fund ekperiencës disa vjeçare me londinezët, ku arriti të fitonte Championsin në vitin e tij të parë në “Stamford Bridge”, në drejtimin e Di Mateos. Në…

Te Çelsi ka dhe të pakënaqur, mbrojtësi bën gati valixhet

Çelsi po bën një sezon të mirë deri diku, pavarësisht se diferenca me kryesuesit e Liverpul është tetë pikë. Blutë e Londrës duket se kanë gjetur përsëri harmoninë që i mungonte në klub, teksa Mauricio Sarri i ka dhënë një fytyrë të re…