Browsing Tag

Gabriel Barbosa

Zyrtarizime bomberash, prezantohen Gabigol dhe Gabiadini

Tashmë është zyrtare dhe Gabriel Barbosa, i njohur ndryshe si Gabigol, do të jetë një lojtar i Flamengos. Sulmuesi i Interit ka kaluar në formë huazimi deri në fund të këtij sezoni, ndërsa klubi i ri do t’i paguajë rrogën prej 2.3 milionë…