Dosja Skënderbeu, skandalet e një vendimi të paralajmëruar

Skënderbeu është dënuar sot me heqjen e titullit për sezonin 2015/2016, ashtu si e paralajmëroi Sulejman…

FSHF sqaron: Pasardhësi i De Biazit, vendosim në korrik

Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur të hedhë pak dritë mbi çështjen e pasardhësit të Xhani…

Duka e “zyrtarizon”: Dua trajner italian!

Shqipëria nuk bën dot përpara me trajner shqiptar, ky është opinioni i pandryshueshëm i Armand Dukës…

FSHF hedh në gjyq bashkinë Kukës

Pas festimeve të mëdha për titullin kampion, te Kukësi po mendojnë për fillimin e përgatitjeve për…

Broçkulla e radhës, shtyhet hetimi për Skënderbeun

Komisioni i Etikës me sa duket po bëka një hetim më të thellë se UEFA për…

Etika nuk di ç’të bëjë me Skënderbeun, shtyhet edhe 10 ditë vendimi

Pritej me interes të madh mbledhja e Komisionit të Etikës, që do të diskutonte dhe do…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online