Vetel drejt tërheqjes? Piloti i Ferrarit sqaron të vërtetën

Mercedezi dhe Luis Hamilton po “fluturojnë”, ndërsa sezoni ka nisur në mënyrën më të keqe të…

Formula 1: Mercedes pa rivalë, Hamilton merr stafetën

Edhe në Spanjë histori e njëjtë: Mercedes triumfon sërish me 2 pilotët e saj, 5 dopieta…

Fetel kapet me tifozët: Gjermanët vetëm ankohen, ja si e harxhojnë kohën

Sebastian Fetel është shpallur 4 herë kampion bote në Formula 1. Gjermani garon për Ferrarin prej…

Çmenduritë e Maradonës, kur refuzonte makinën më të kërkuar në planet

Në vitin 1987 Maradona ishte padyshim lojtari më i mirë i momentit. Argjentinasi kishte fituar për…

Testet në Barcelonë: Dominon Ferrari, Mercedes “enigmatik”

Jemi në javën e dytë të testeve në Barcelonë, ku skuderitë e Formula 1 po bëjnë…

VIDEO | Prezantohet Ferrari i ri, emri është special

Ferrari kërkon rikthimin te titulli kampion në Formula 1 dhe konstruktorët kanë punuar fort për të…

Triumf pa turp, Hamilton i pari me urdhër

Ljuis Hamilon me Mercedesin e tij ka triumfuar në Çmimin e Madh të Soçit në Rusi,…

Soçi, “pole” është pronë e Mercedes

Asnjë surprizë, asnjë rivalitet, Mercedesi është tepër i fortë për Ferrarin dhe rivalët e tjerë. Provat…

Autobiografia e Kimi Raikonen: nga problemet me alkolin, tek “urrejtja” ndaj shkollës

Kimi Raikonen është kampioni i fundit i Ferrarit në Formula 1. Finlandezi, i cili triumfoi me…

Felipe Masa: Alonso i dëmshëm për ekipin, Shumaker ishte ndryshe

Para një jave, kreu i Red Bullit, Kristian Horner, tha se Fernando Alonso është një pilot…

Formula 1: Hamilton lundron i qetë, Fetel “luftë” për vendin e dytë

Ljuis Hamilton ka fituar edhe Çmimin e Madh të Hungarisë, gara e 12-të e Botërorit në…

Mjafton pak shi, Mercedesi “mbyt” Ferrarin

Ljuis Hamilton do ta nisë nga vendi i parë garën e nesërme në Hungaroring, pasi ka…

Hungaria ringjall Ferrarin, Fetel kthehet perfekt

Në pistën e preferuar, atë të Hungarisë, Fderrari është kthyer fuqishëm. Sebastian Fetel ka garuar në…

Hamilton nuk gabon në Angli, niset i pari

U zhvilluan dje provat zyrtare të Çmimit të Madh të Britanisë së Madhe dhe ka dominuar…

Formula 1/ Hamilton kthehet fuqishëm në Montreal

Ljuis Hamilton, piloti britanik i Mercedesit, dominon Çmimin e Madh të Kanadasë dhe i afrohet kryesuesit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online