Browsing Tag

Ferhan Hasani

Ferhan Hasani dëshira e madhe, nisin bisedimet

Grupet e Champions League ose Europa League janë kthyer në një fiksim te Shkëndija e Tetovës. Klubi shqiptar, që fitoi titullin kampion në Maqedoninë e Veriut, është fokusuar në merkato dhe po tenton të afrojë lojtarë cilësorë, veç atyre që…

VIDEO | Skuadra e Hasit shokon kryesuesit, Hasani jep asistin

Besnik Hasi ka marrë një pikë të artë me skuadrën e Al Raed në kampionatin e Arabisë Saudite. Ekipi i trajnerit shqiptar e ka mbyllur me rezultatin 1 – 1 transfertën ndaj kryesuesve të Al Hilal. Të dy golat u shënuan në minutat e fundit të…

Hasi debuton me barazim, Hasani e nis si titullar

Besnik Hasi e ka nisur me një barazim aventurën  e tij te skuadra e Al Raedit. Ekip i trajnerit 46-vjeçar barazoi 1-1 në transfertën e vështirë ndaj Al Itifak, klub ky që sezonin e shkuar u rendit në vendin e katër në kampionatin e Arabisë…

Ekskluzive: Gjici nuk përmbahet, tenton goditjen e madhe

Kukësi po “gatuan” goditjen e madhe në merkato. Një sulmues, i cili garanton gola. Presidenti Safet Gjici e di formulën dhe nuk ka ndërmend të kursehet kur vjen puna te titulli kampion. Ka provuar ta ngrejë një herë atë trofe, kurse tani…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online