Hasi debuton me barazim, Hasani e nis si titullar

Besnik Hasi e ka nisur me një barazim aventurën  e tij te skuadra e Al Raedit. Ekip i trajnerit 46-vjeçar barazoi 1-1 në transfertën e vështirë ndaj Al Itifak, klub ky që sezonin e shkuar u rendit në vendin e katër në kampionatin e Arabisë Saudite.

Trajneri shqiptar i besoi një vend titullari dhe afrimit më të fundit, Ferhan Hasanit. Sulmuesi i ardhur nga Shkëndija luajti për 60 minuta dhe më pas u zëvendësua. Ekipi vendas gjeti avantazhin i pari, por Al Raed barazoi në fund të takimit duke marrë një pikë shumë të vlefshme.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online