E bujshme: Beshiktashi ndjek talentin e Partizanit!

Sezoni i fundit në Superiore ka qenë mjaft i mirë

Rubin Hebaj i pafat, Gega përgatit “artilerinë” për Kukësin

Rubin Hebaj në gjysmën e dytë të sezonit është penalizuar nga dëmtimet dhe në seancën e…

Mala: Nuk ka vend për paragjykime tani, luaj kudo që do trajneri

Esat Mala është përzgjedhur lojtari i ndeshjes Kastrioti-Partizani. Mesfushori vlerëson pikën e marrë, teksa në emisionin…

Mala: Ky Partizan di të reagojë, na mungon karikimi i Telushit. Bushi? Keqkuptim

Partizani pret nesër Skënderbeun në “Selman Stërmasi”. Ekipi i Gegës kërkon të reagojë pas dy humbjeve…

Dyshimet për dëmtimin, menaxheri Cani: Kombëtarja, e shtrenjtë për Malën!

Esat Mala është kthyer në një çështje, pasi dyshohej se nuk ka dashur të luajë në…

Ndreu me sulm “fringo”, Partizani me 12 lojtarë në fushë

Kukësi e Partizani janë gati. Ramadan Ndreu dhe Skënder Gega kanë vendosur në lidhje me formacionet.…

Bushi paralajmëron Malën: Nuk bëhet shaka me kombëtaren

Trajner i kombëtares U21 të Shqipërisë, Alban Bushi, foli para gazetarëve në daljen për shtyp të…

“Kur shoku juaj të dërgon këtë”, kjo video e “shkrin” Esat Malën

Esat Mala nuk ia doli të shënonte në ndeshjen e fundit që Partizani fitoi me Kastriotin…

“Mala’s Day” në ditën e shënuar, rrugëtimi i djaloshit që lindi me fanellën e kuqe

Data 4 shkurt është një datë historike për klubin e Partizanit, pasi është përvjetori i klubit.…

Sekretet e “BAM”: më i shpejti, egoisti dhe… titulli kampion

“BAM”, janë një treshe interesante e Superiores. Spikatin me Partizanin, janë të rinj dhe sigurisht që…

Mala: S’duhet të alarmohemi, s’kemi pasur fat

Mesfushori i Partizanit, Esat Mala, foli për emisionin “Gol pas Goli” në “Supërsport”, pak minuta pas…

Mala me grupin, Gega ka gati edhe planin B për derbin

Partizani është gati për derbin me Tiranën. Nesër të kuqtë prej orës 18:00 do të përballen…

Mala nuk rrezikohet, Gega “samit” me lojtarët

Partizani i është rikthyer përgatitjeve pas humbjes me Flamurtarin. Sigurisht që ajo disfatë nuk është përjetuar…

Si u zbulua dhe e vërteta me Shtutgartin: menaxheri Cani “zbulon” Esat Malën

Esat Mala ka marrë vëmendjen e të gjithëve, duke u shfaqur edhe si shënues te Partizani.…

Mala: Vlerësoj çdo minutë që më jepet, Bathën e markoj unë!

Esat Mala, mesfushori i Partizanit, ishte përzgjedhur sot për të dalë para mediave. Edhe pse i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online