Browsing Tag

Eric Lamela

VIDEO | Zhbllokohet ndeshja, një gabim ndëshkon Juven

Janë dashur të kalojnë 31 minuta për t’u zhbllokuar sfida midis Juventusit dhe Totenhemit. Anglezët kanë kaluar në avantazh me anë të Erik Lamelës, i cili ka mposhtur Bufonin. Matuidi ka gabuar me një pasim mbrapa dhe finalistët e…