VIDEO | “S’kisha qarë kurrë më parë”, Enis Bardhi tregon emocionet e golit historik

Enis Bardhi shënoi një gol me rëndësi historike për Levanten në takimin e kësaj fundjave ndaj…

Sekreti i goditjeve të dënimit dhe agjërimi, rrëfehet Enis Bardhi

Futbollisti shqiptar Enis Bardhi ka dhënë një intervistë për medien spanjolle “lasprovincias.es”, ku ka folur në…

VIDEO | “Poker” i Levantes, Bardhi rikthehet te goli

Levante arriti një fitore tepër të rëndësishme për mbijetesën. Ekipi i Enis Bardhit fitoi në shtëpi…

VIDEO | Bardhi shënon “maqedonisht”, feston “shqip”

Kombëtarja e Maqedonisë së Veriut po kalon një moment të mirë gjatë muajve të fundit. “Fqinjët”…

Duartrokitje për Enis Bardhin, çfarë gjesti nga “snajperi” i Levantes!

Futbollisti shqiptar, Enis Bardhi, së bashku me bamirësin e njohur Halil Kastrati kanë bërë të mundur…

“Snajperi” Enis Bardhi, më i miri në botë në tre vitet e fundit

Besojeni ose jo, por Enis Bardhi është lojtari më i mirë në botë sa i  përket…

Levante “blindon” Bardhin, mesfushori firmos kontratën e re

Klubi spanjoll i Levantes ka zyrtarizuar ditën e sotme arritje e marrëveshjes së rinovimit me mesfushorin…

VIDEO | Perla e Enis Bardhit i dhuron fitoren Levantes

Enis Bardhi ka gjetur golin e parë në këtë sezon me Levanten, duke i dhuruar fitoren…

Enis Bardhi përkrah Mesit e Pjaniç, “FIFA 19” i vlerëson goditjet e dënimit

Seria e videolojërave “FIFA19” është një ndër më populloret në planet. Edicioni më i ri i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online