150 mijë euro “të falura”, çfarë strategjie me Mihajn!

Enea Mihaj u transferua te PAOK një ditë më parë. Marrëveshja mes kampionëve të Greqisë dhe…

Mihaj firmos sot, gati të nisë “epokën” e re

Enea Mihaj do të nisë një aventurë të re, por do të mbetet në kampionatin grek.…

E kryer: PAOK-u e bind, firmos me lojtarin e kombëtares!

Veçse do të paguhet për kartonin e tij, ofrohet edhe një lojtar në huazim

“Mund të pasojë Lorik Canën”, mbrojtësi përfshihet mes talenteve më premtues!

Një ndër futbollistët më të talentuar dhe më premtues të Kombëtares sonë thuhet se është Enea…

Oferta nga Italia dhe Holanda, Mihaj hedh dritë mbi të ardhmen

Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, Enea Mihaj, ka dhënë një intervistë për “Supersport”, ku ka folur për…

Zëra të shumtë merkatoje, Mihajn e duan në Poloni dhe Itali

Ene Mihaj është në qendër të vëmendjes. Mbrojtësi qendror i Panaitolikos po luan në elitën e…

Mihaj: Greqia ishte zgjedhja ime e parë, i veçantë debutimi me Shqipërinë

Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, Enea Mihaj, ka dhënë një intervistë për medien greke “gazeta.gr”. Futbollisti i…

Mihaj pëson frakturë, Panuçi i jep sulmues Shpresave

Enea Mihaj humb ndeshjen me Izraelin, ndërkohë që klubi grek i Panaitolikos do të duhet ta…

Durmishaj fiton duelin me Mavrajn, feston Mihaj

Derbi shqiptarësh në Greqi dhe në fund fitorja ka shkuar për Fiorin Durmishajn, i cili kishte…

Këmbëngulja për Mihajn, në Greqi zbulojnë premtimin e Panuçit

Enea Mihaj është një nga risitë e kombëtares për ndeshjet kundër Izraelit dhe Skocisë. Mbrojtësi 20-vjeçar…

Refuzime pafund deri te “PO”-ja e madhe, greku Mihaj: Ju tregoj çfarë më bindi!

Enea Mihaj tha “po” dhe emri i tij ishte në listën e lojtarëve të grumbulluar për…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online