Browsing Tag

Elvin Beqiri

Moshat kuqezi, talente nga të gjitha anët e Europës

Shqipëria U17 dhe U16 do të jenë në aksion së fundmi, teksa kombëtarja e 17-vjeçarëve, që drejtohet nga tekniku Elvin Beqiri, do të zhvillojë më 5 dhe 7 qershor miqësore me Maqedoninë e Veriut. Ndeshja e parë zhvillohet në Korçë, kurse e…

Shqipëria U16, Beqiri fton edhe dy lojtarë të Totenhemit

Shqipëria U16 do të marrë pjesë në UEFA Development 2019, që zhvillohet në Slloveni. Trajneri Elvin Beqiri do të ketë të shohë lojtarët e tij në tre përballjet me Perunë, Italinë dhe Slloveninë. Sot kuqezinjtë e vegjël kanë nisur…

Shqipëria e Beqirit e pafuqishme, Turqia na mund me “tris”

Përfaqësuesja U17 e Shqipërisë ka humbur ndaj Turqisë në ndeshjen e dytë të turneut “Mercedez Benz Cup 2019”. Djemtë e Elvin Beqirit humbën me rezultatin 3–1 ndaj vendit organizator. Nisja ishte e keqe, teksa Çaglar i ndëshkoi kuqezinjtë që…

Revolucion te kombëtaret, Bogdani e Mustedanagiç e mbyllin

FSHF ka vendosur të bëjë ndryshime te kombëtaret e moshave, teksa i vetmi që ka shpëtuar është trajneri i Shpresave Alban Bushi. Erjon Bogdani, Xhemal Mustedanagiç dhe Eqerem Memushaj nuk do të jenë më në krye të kombëtareve U19, U17, U15.…

Elvin Beqiri në stafin e Vllaznisë

Vllaznia është në kërkim të një qendërmbrojtësi. Braziliani Xheferson Santana nuk bindi trajnerin Hasan Lika dhe u largua, ndaj klubi kuqeblu pret lojtarë të tjerë. Ndërkohë, në Shkodër tashmë është zgjidhur çështja e zëvendëstrajnerit.…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online