Shqipëria U16, Beqiri fton edhe dy lojtarë të Totenhemit

Shqipëria U16 do të marrë pjesë në UEFA Development 2019, që zhvillohet në Slloveni. Trajneri Elvin Beqiri do të ketë të shohë lojtarët e tij në tre përballjet me Perunë, Italinë dhe Slloveninë. Sot kuqezinjtë e vegjël kanë nisur grumbullimin në “Tropikal” në Durrës dhe do të qëndrojnë aty deri më 3 prill. Më pas do të zhvendosen në Slloveni, ku janë programuar takimet e mëposhtme.

Peru-Shqipëri (4 prill 2019, ora 16:00)
Shqipëri-Itali (6 prill 2019, ora 16:00)
Slloveni-Shqipëri (8 prill 2019, ora 11:00)

FSHF sot ka publikuar listën e futbollistëve që do të jenë nën urdhrat e trajnerit Beqiri, ku bie në sy Renaldo Torraj, sulmuesi i skuadrës së Totenhemit. Ai është i vetmi i datëlindjes 2004, ndërsa të tjerët janë të gjithë të datëlindjes 2003.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online