VIDEO | “Uou, janë të paparë”, kryeministrin Rama e magjeps bilardoja tani!

Eklent Kaçi dhe Besar Spahiu po marrin pjesë në kampionatin botëror të Bilardos, që po zhvillohet…

“Takaj-Rama 1-0”, 100 ditët dhe topi i shfryrë i qeverisë

“Zoti Rama, do të na thoni një datë, se këto 100-ditëshat na duken si premtime elektorale”.…

Rama prezanton Safet Gjicin, batutë edhe për titullin kampion

Dihej, por mbetej vetëm të zyrtarizohej. Safet Gjici, presidenti i Kukësit, do të jetë kandidati i…

Propozimet e FSHF-së për qeverinë, ja lista me të gjitha kërkesat

FSHF përgatiti një sërë propozimesh për tryezën e sotme të përbashkët me krerët e qeverisë. Në…

“Llogarite vetë, jeni i mirë për këtë! Pse, edhe ju keni ekip?!”, Rama s’i kursen batutat

Në tryezën e përbashkët të mbledhur sot në Tiranë nuk munguan batutat nga numri një i…

Rama: Klubet deklarojnë paga fasonësh, boll me këtë teatër!

Në tryezën e përbashkët të organizuar sot në Tiranë, kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, foli mbi…

Rama: Ndryshime në kodin penal, tri vite burg kush hyn në fushë!

Kryeministri Edi Rama foli për problematikën e dhunës në futbollin shqiptar në tryezën e përbashkët të…

Moda e stadiumeve vazhdon, kryeministri Rama premton të radhës

“Arena Kombëtare” është drejt përfundimit, ndërkohë që stadiumi i radhës që do të ndërtohet është ai…

Kryeministri Rama viziton “Arenën Kombëtare”, “thumbon” Juventusin në videon nga kantieri

Kryeministri  i Shqipërisë Edi Rama, ka qenë sot i pranishëm në kantierin e stadiumit “Arena Kombëtare”.…

Vizitë speciale nga UEFA, FSHF zbulon programin

Një ditë e ngarkuar pune ajo e ditës së nesërme për presidentin e FSHF-së, Armand Duka.…

Kryeministri Rama: Kukësi, jo më si skuadër refugjatësh! Ndërtojmë stadiumin

Kukësi po shtegton sa në një stadium në tjetrin këtë sezon, pasi aktualisht stadiumi “Zeqir Ymeri”…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online