Xheko drejt largimit, trajneri Fonseka telefonon sulmuesin e njohur

Roma po bën gati një skuadër konkurruese për sezonin e ardhshëm. I larguari Manolas është zëvendësuar…

“Më vjen keq për Interin kur e shoh Ikardin në merkato”

Interi është në kërkim të një sulmuesi te madh edhe pse e ka një të tillë…

Marota mbyll transferimin e parë, 10 milionë euro për ekspertin e sulmit

E ardhmja e Edin Xhekos po duket gjithmonë e më larg Romës. Sulmuesi ka vetëm një…

Kavani drejt largimit, PSG e zëvendëson me një “gjigant”

Edinson Kavani mund të largohet në fund të këtij sezoni nga PSG. Napoli dhe Atletiko Madrid…

Gola dhe histori, Xheko i bashkohet elitës së numrave 9 te Roma

Edin Xheko u largua nga Mançester Siti në drejtim të Romës dhe që nga zbritja e…

Vlerësimi për sulmuesin e Romës, Edin Xheko “mbret” në Bosnje

Nëse Roma nuk po fiton, Edin Xheko po bën një gjë të tillë. Ai fitoi çmimin…

Interit i “buzëqesh” fati, Roma me shumë mungesa të rëndësishme

Mbrëmjen e së dielës, do të luhet ndeshja kryesore e kësaj javë në Serinë A, ku…

“CV” me 266 gola, Edin Xheko zgjedh të preferuarin (VIDEO)

Edin Xheko është padyshim një ndër sulmuesit më të mirë në qarkullim. Në karrierën  e tij…

Xheko pranë akordit, rinovimi i Ynder “peng” i një klauzole

Xhengiz Ynder ka marrë një ofertë për kontratë të re nga Roma. Mesfushori i avancuar, i…

“Sirena angleze” për Xhekon, në Londër e duan me çdo kusht

Edin Xheko u largua nga Anglia në verën e 2015-ës për të filluar një aventurë të…

Edin Xheko në histori, pjesë e 10 më të mirëve

Edin Xheko shënoi dy gola në ndeshjen e fundit me Bosnje-Hercegovinën, duke regjistruar kështu rrjetën e…

Mungesa e golave, tre klube angleze duan Xhekon

Edin Xheko ka provuar të luajë në Premier League me Mançester Sitin, ndërkohë që janarin e…

Xheko: Roma shtëpia ime e dytë, ndaj Barçës luajtëm si kafshë 

Edin Xheko e mban mend ende atë ndeshje madhështore me Barcelonën ku arritën që të merrnin…

Xheko i thotë “po” Çelsit, Di Françesko: Po nuk iku deri nesër, luan titullar

Historia e ditës në Itali mbetet transferimi i sulmuesit Edin Xheko te Çelsi. Boshnjaku nuk flet,…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online