“Ju e shihni, nuk po vdes!”, shpërthen Diego Armando Maradona

Maradona para pak javësh njoftoi largimin nga drejtimi i stolit të meksikanëve të Dorados. Arsyet nuk…

“Detyrohet” të japë dorëheqjen, Maradona e mbyll me Dorados

Problemet fizike e kanë detyruar Diego Maradonën që të tërhiqet. Legjenda e futbollit nuk është më…

“Amerikanët bëjnë si sherifat e botës, presidenti kukull s’ka shanse me ne!”

Federata meksikane e futbollit ka nisur një hetim kundrejt Diego Maradonës. Legjenda argjentinase dhe trajneri i…

Idhull, trajner dhe… tatuazh! Portieri përjetëson Maradonën!

Diego Armando Maradona është kthyer në një fenomen  në Meksikë. Argjentinasi drejton prej disa muajsh skuadrën…

Shfaqja e radhës nga Maradona, tani është… zhdukur

Diego Armando Maradona aktualisht është trajner i Dorados de Sinaloa në ligën e dytë Meksikanë, me…

VIDEO | Kore kundër nga tifozët e tij, Maradona tenton të përleshet me ta!

Diego Maradona nuk ia doli dot për fare pak të kalonte Dorados Sinaloan në elitën e…

VIDEO | Festë e çmendur dhe origjinale, kualifikohet ekipi i Maradonës

Dorados Sinaloa arriti një kualifikim shumë të rëndësishëm përballë FC Huarez. Ekipi i Diego Maradonës humbi…

VIDEO | Tani e ka vulosur, Maradona është i “çmendur”

Dorados Sinaloa arriti një fitore me rezultatin 2-3 përballë Zakatekas Mineros, ekip që renditet në vendin…

Humbja dhe shpërthimi i Maradonës: Futboll barbar, arbitri e humbi kontrollin e ndeshjes!

Diego Maradona ka pësuar humbjen e parë në Meksikë dhe ka shpërthyer në akuza kundrejt arbitrit…

Maradona debuton me fitore në Meksikë: Disa thonin që nuk bëja për asgjë…

Debutim me fitore për Diego Maradonën në pankinën e Dorados Sinaloa. Ekipi i drejtuar nga legjenda…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online