VIDEO | Rast unik nga Suedia: Dëmtim që në ndërrim, e pëson nga shoku i tij!

Dëmtimet janë pjesë e lojës së futbollit dhe jemi mësuar me raste nga më të ndryshmet.…

“Amerikanët bëjnë si sherifat e botës, presidenti kukull s’ka shanse me ne!”

Federata meksikane e futbollit ka nisur një hetim kundrejt Diego Maradonës. Legjenda argjentinase dhe trajneri i…

VIDEO | “Heroi” rumun, futet në portë dhe pret penalltinë vendimtare!

Futbolli është një lojë emocionesh dhe detajesh. Mjafton një gol i shënuar për t’u bërë “heroi”…

Historia e pabesueshme nga Anglia, një ultras bëhet… anësor!

Të shtunën u luajt ndeshja e Championship-it anglez, ose divizionit të dytë Miluoll-Bolton, që përfundoi në…

VIDEO | E rrallë nga Skocia: Përjashtohet nga stadiumi, tifozi ngjitet në majën e… pemës!

Një tifoz futbolli është gati të bëjë gjithçka për ekipin e zemrës. Sakrifica nga më të…

Humbja dhe shpërthimi i Maradonës: Futboll barbar, arbitri e humbi kontrollin e ndeshjes!

Diego Maradona ka pësuar humbjen e parë në Meksikë dhe ka shpërthyer në akuza kundrejt arbitrit…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online