Kosto e “Arenës Kombëtare” dhe problemi me Bashkinë, Dervishi sqaron

Anëtari i komitetit ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit, Arben Dervishi, ka qenë i ftuar në…

Dervishi: Kukësi, vështirë se do ta mbrojë titullin

  Ish-drejtori i veriorëve: Skënderbeu pretendenti kryesor. Kampionët nuk i zëvendësuan me të njëjtin të larguarit.…

Dervishi: Ballist Morina hero, kryeministri të ndërhyjë

Menjëherë pas publikimit të lajmit se Ismail Morina, i njohur nga të gjithë si Ballisti, do…

Dervishi: Kukësi nuk niset favorit, trajneri i Sherifit u habit nga Koliçi

Ish-drejtori tregon se çfarë i tha trajneri i Sherifit pas ndeshjes me Kukësin, si dhe komenton…

Dervishi: Starova të kalojë Botevin, jo të merret me De Biazin e Milinkoviçin!

Dritan Dervishi ka mbetur i befasuar nga konferenca për shtyp që trajneri i Partizanit Sulejman Starova…

Dervishi kundërsulmon: Starova është për qoka, modeli më i keq i futbollit

Ish-drejtori Dervishi: Largimi i tij do të sjellë festë te tifozët. Titulli i të gjithëve, ai…

Feston Dervishi: Titulli, shpërblim për punën te Partizani

Dritan Dervishi, ish-drejtori i Partizanit, ka qenë ndër të parët që ka përshëndetur vendimin e Etikës,…

Dervishi: Kukësit i duhet drejtor, jo alternativë për Gjokën

Ish drejtori i Kukësit analizon kampionët para “Champions”-it dhe “këshillon” klubin, pas zërave të fundit se…

Dervishi: Në Europë duhen përforcime, Ramadani basti im që nuk e përkrahën!

Ish-drejtori i Partizanit dhe Kukësit, Dritan Dervishi, u ka bërë një analizë ekipeve shqiptare para kompeticioneve…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online