Browsing Tag

De Laurentis

De Laurentis: Ançeloti meriton Oskar, ja përse

Presidenti i Napolit Aurelio De Laurentis është një nga ata njerëz që e ndaj jetën midis kinemasë dhe futbollit. I pyetur për ceremoninë  e çmimeve Oskar që do të zhvillohet ditën e dielë, numri një i Napolit dhe njëkohësisht producenti i…

De Laurentis zbulon: Kam refuzuar 105 milionë euro!

Numri një i klubit të Napolit, ka zbuluar për mediat italiane se Mançester Junajtid ka bërë një ofertë për Kulibalin, por që është refuzuar menjëherë nga ai. Sipas De Laurentis, “djajtë e kuq” kanë ofruar shifrën marramendëse prej 105…

De Laurentis shton armiqtë, në Romë tallen me akuzat

Aurelio De Laurentis nuk bën pjesë në grupin e presidentëve fjalëpak, përkundrazi vështirë se mund të gjesh një president që i afrohet numrit 1 të Napolit për sa i përket zhurmës që ai krijon me intervistat e tij të përditshme. Së fundmi…

“CR7 një pensionist, Sarri mendonte vetëm për vete!”

Ditët e fundit e kemi parë të bëjë “show” mediatik me deklaratat e tij. Presidenti i Napolit, De Laurentis këtë herë e ka me blerjen e bujshme të Juventusit, Kristiano Ronaldon.  Për numrin një të napoletanëve shpenzimi i aq shumë milionave…

Hysaj nuk ia mbush syrin, De Laurentis flet për pasuesit

Presidenti i Napolit, Antonio De Laurentis, ka folur pa dorashka para mikrofonit të Radio “Kiss Kiss”. Krahu i djathtë i mbrojtjes është reparti që pritet të ketë një prurje të re, pra më shumë konkurrencë për Hysajn. Numri 1 i napolitanëve…