Browsing Tag

Darmian

Darmian: Pres një ftesë nga Mançini, Italia më mungon

Ardhja e Zhoze Murinjos në krye të stolit të Mançester Junajtid ka sjellë jo pak probleme për mbrojtësin italian Mateo Darmian. Tekniku portugez preferon Antonio Valencian dhe Eshli Jang, ndërsa së fundmi në skenë ka hyrë dhe talenti…

Interi e Roma në garë për mbrojtësin e Mançester Junajtid

Në merkaton e janarit sigurisht që të gjitha skuadrat duna që të sigurojnë shërbimet e ndonjë lojtari cilësor, por është mjaft e vështirë që futbollistët që janë në formë të ndryshojnë ambient. Në Itali e kanë pikasur mbrojtësin që mund të…

Hysaj nuk ia mbush syrin, De Laurentis flet për pasuesit

Presidenti i Napolit, Antonio De Laurentis, ka folur pa dorashka para mikrofonit të Radio “Kiss Kiss”. Krahu i djathtë i mbrojtjes është reparti që pritet të ketë një prurje të re, pra më shumë konkurrencë për Hysajn. Numri 1 i napolitanëve…