E kryer | Kanselo është i Sitit, Danilo vishet bardhezi

Mediet italiane e bëjnë të kryer. Zhoao Kanselo do të jetë lojtari më i ri i…

Plani gjenial i Portos, 147 milionë euro për të “dështuar”

Skuadrat portugeze janë ato që mbushin futbollin me talente. Porto dhe Sporting Lisbona qëndrojnë në krye,…

Siti dhe Juventus programojnë shkëmbimin, zbulohen prapaskenat

Juventusi dhe Mançester Siti po negociojnë për shkëmbimin midis Zhoao Kanselos dhe Danilos. Portugezi i bardhezinjve…

Jo vetëm Junajtid, Juventusi projekton shkëmbimin me Sitin

Merkato vazhdon dhe Juventusi është përqendruar më shumë në largimet dhe shitjet e lojtarëve. Moize Ken…

Goleadori Danilo Alvesh, vlerësim për sulmuesin në Kazakistan

Danilo Alvesh u largua nga skuadra e Flamurtarit në muajin janar për t’iu bashkuar skuadrës kazake,…

Inter shfaq interes konkret për Hysajn, por mbetet “plani B”

Është mëse e sigurt se Interi do të afrojë një mbrojtës të djathtë gjatë merkatos së…

Arrihet akordi me futbollistin e Sitit, Marota në tryezë me Guardiolën

Kanë marrë fund negociatat midis Interit dhe mbrojtësit brazilian Danilo. Futbollisti i Mançester Sitit ka pranuar…

Pëlqehen dy lojtarë të Guardiolës, Interi hedh hapin e parë

Interi është shumë pranë kualifikimit në Champions Ligë. Diçka e tillë do të thotë rritje e…

Interi mendon për merkaton, zikaltrit pranë mbrojtësit të Sitit

Interi ka nisur të mendojë për merkaton edhe pse sezoni aktual nuk është mbyllur ende. Zikaltrit…

Interi gjen mbrojtës në Angli, braziliani është dakord

Interi ka nisur të mendojë për sezonin e ardhshëm dhe ka piketuar disa emra për të…

Alvesh prezantohet në Kazakistan, tani “peng” i milionave

Danilo Alvesh u largua nga Shqipëria në fund të muajit dhjetor dhe nuk preku më vendin…

Akuza për stafet mjekësore: “Superiorja e çuditshme, disa klube më keq se në Brazil 3”

Sulmuesi i Flamurtarit, Danilo Alvesh, ka dhënë një intervistë për “esportes.yahoo.com”, ku ka folur për jetën…

“Të zhdukurit” e Championsit: nga Kurtua te Kaliniç, një formacion i tërë

Mbrëmjen e sotme do të nisë java e tretë e ndeshjeve të luajtura në grupet e…

Uoker nuk mjafton, Siti blen edhe Danilon

Dy mbrojtës të djathtë, 80 milionë euro të shpenzuar këtë verë: a ka mundësi të ndodhë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online