Interi mendon për merkaton, zikaltrit pranë mbrojtësit të Sitit

0

Interi ka nisur të mendojë për merkaton edhe pse sezoni aktual nuk është mbyllur ende. Zikaltrit duket se do të jenë aktiv në afatin kalimtar dhe spekulimet kanë nisur me kohë.

Raportimet e fundit të mediave italiane zbulojnë se klubi nga Milano është shumë pranë transferimit të Danilos. Braziliani nuk është i kënaqur me minutat që merr te Mançester Siti dhe me kontratën e tij që përfundon në vitin 2020, largimi duket i pashmangshëm në fund të këtij sezoni.

Për 27-vjeçarin Interi pritet të ofrojë një pagë prej 4 milionë eurosh, ndërsa për “Citizens” do të shkojë një ofertë 22 milionë euro.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.