Browsing Tag

cozenca

Pëlqehet nga dy klube, Dermaku drejt Serie A

Kastriot Dermaku po zhvillon një sezon shumë të mirë me Kozencën në Serie B. Paraqitjet e qendërmbrojtësit të kombëtares kuqezi janë vënë re nga klube të Serie A. Bolonja dhe Torino interesohen për shërbimet e tij, por të parët janë në…

Dermaku nuk vlen për Panuçin, por e duan në Serinë A

Kastriot Dermaku ishte një ndër emrat që mungoi në listën e kombëtares për ndeshjet e radhës ndaj Turqisë dhe Andorrës. Lënia jashtë e mbrojtësit ishte e habitshme, pasi forma që po kalon me Kozencën në Serie B është e admirueshme.…