Dermaku nuk vlen për Panuçin, por e duan në Serinë A

0

Kastriot Dermaku ishte një ndër emrat që mungoi në listën e kombëtares për ndeshjet e radhës ndaj Turqisë dhe Andorrës. Lënia jashtë e mbrojtësit ishte e habitshme, pasi forma që po kalon me Kozencën në Serie B është e admirueshme.

Madje, së fundmi mediat italiane i kanë thurur elozhe të shumta shtatlartit, duke e lidhur edhe me një transferim të mundshëm në Serie A, ku ekipe si Bolonja, Spal dhe Torino, duket se po i ndjekin me interes paraqitjet e Dermakut.

27-vjeçari ka qenë një ndër lojtarët më të rëndësishëm të ekipit të tij, teksa është aktiziuar në 26 takime nga 28 të mundshme në kampionat, duke e ndihmuar Kozencën të renditet e 11-a në renditjen e Serie B.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online