Browsing Tag

cmimet e biletave

Një shembull nga Franca, merret vendimi për tifozët besnikë

Në Francë kanë vendosur të marrin një nismë në favor të tifozëve. Çmimet e biletave ndryshojnë në varësi të transfertave, stadiumeve dhe kundërshtarëve. Kështu ndodh gjithkund, madje edhe në Shqipëri. Liga e Futbollit Profesionist, organ…

Derbi i titullit, Partizani publikon çmimet e biletave

Klubi i Partizanit ka njoftuar tifozët mbi çmimet e biletave për përballjen derbi kundër Tiranës, takim ky që do të zhvillohet ditën e diel, ora 16:30. “Demat” kanë mundësinë të shpallen kampion të Kategorisë Superiore pas 26 vitesh…