Rrugëtimi në “Euro2020” nis kundër Turqisë, ja çmimi i biletave

Shqipëria do ta luajë ndeshjen e parë kualifikuese për “Euro2020” përballë Turqisë dhe kjo shihet si një sfidë që mund të fitohet nga kuqezinjtë. Takimi do të luhet në stadiumin “Loro Boriçi” në Shkodër dhe pritet të jetë një stadium i tejmbushur, duke pasur parasysh se kjo është sfida e parë dhe më e rëndësishmja e këtyre kualifikuesve.

Janë publikuar dhe çmimet e biletave nga kompania blinibileta.com ”. Një biletë në tribunën VIP, kushton 18 mijë lekë (të reja), ndërsa në tribunat A dhe B kushtojnë 8 mijë lekë. Çmimet më të ulëta janë në tribunat C2, C3, C4, E2, E3, E4, që kushtojnë 1 mijë lekë.

Çmimet e biletave

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online