Premier Liga nuk refuzohet, trajneri i mrekullisë përgatit rikthimin

Premier Liga nuk refuzohet, trajneri i mrekullisë përgatit rikthimin

Ranieri e thotë hapur: Nuk kam gisht, De Rosi as gjumë s’ka fjetur!

Largimi i Daniele De Rosit pas plot 18 sezonesh është çështja kryesore në ambientin e Romës.…

“Jam tifoz i Romës, por rrugët tona ndahen. Ja si rivalizohet Juventusi”

Roma vendosi të shkarkonte Eusebio Di Françeskon me 7 mars të këtij viti. Kohë nuk kishte…

Pastore-Di Françesko, zbulohet arsyeja e krisjes

Havier Pastore duket se ka gjetur veten te Roma. Pasi pati një pjesë zhgënjyese sezoni nën…

Ranieri: Ekipet e Xhampaolos ta marrin shpirtin, ju tregoj të ardhmen e Zaniolos

Roma nuk arriti të shfrytëzonte hapin fals të Milanit për t’iu afruar vendit të katërt. Verdhekuqtë…

Ranieri i dorëzuar: Fatkeqësisht kjo është situata, po bëjmë gjithçka mundemi!

Roma mori një humbje të rëndë pasditen e sotme, teksa u shkatërrua nga Napoli me shifrat…

Ranieri: Shik do na bëjë të ëndërrojmë, mund të luajë së bashku me Xhekon!

Klaudio Ranieri do ta nisë kundër Empolit aventurën e re me Romën. Verdhekuqtë do të presin…

Roma shkarkon zyrtarisht Di Françeskon, e zëvendëson një “ish”

Roma po kalon një moment aspak të mirë, teksa pas humbjes shokuese në derbi ndaj Lacios…

Di Françesko një hap larg shkarkimit, Panuçi jo më mes favoritëve

Eusebio Di Françesko është pranë shkarkimit nga detyra e trajnerit të Romës. Eliminimi nga Porto në…

VIDEO: Çiçarito shënon me dorë dhe Uest Hemi fundos Ranierin!

Sa vijnë  e shtohen hallet për Fulhemin e Klaudio Ranierit. Ekipi londinez u mund në derbin…

VIDEO | Ngjarja tragjike me presidentin, Ranieri rikthehet në Leister

“Hirushja” Leister bëri mrekullinë në sezonin 2015-2016 dhe arriti të ishte kampionia e Premier Ligës. “Dhelprat”…

Ranierit i ofrohet rikthimi, tani kërkohet përtej oqeanit

Klaudio Ranieri zhgënjeu në eksperiencën e tij të fundit si trajner, teksa kishte drejtimin e francezëve…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online