Çinari: Dihet konkurrenca te Partizani, golat fryt i punës së palodhshme

Eraldo Çinari u transferua në merkaton e verës së shkuar te “Demat e Kuq”, nga skuadra…

Çinari: Formacionin e vendos Gega, ia kam justifikuar çdo herë besimin

Erald Çinari ishte protagonisti i ndeshjes së djeshme midis Partizanit dhe Tiranës duke realizuar një dopietë.…

Gega: Ja pse nuk e aktivizoja Çinarin, doli i fituar prej durimit

Trajner i Partizanit, Skënder Gega, ishte i ftuar në emisionin “Zona Gol” në “Supersport”. Trajneri i…

Tri blerjet e Superiores, asgjë për t’u shënuar

Të blesh futbollistë nuk ka qenë një kulturë e klubeve shqiptare, aq sa blerje konsideronin afrimin…

40 mijë euro për pak minuta, çfarë po ndodh me Çinarin?!

Partizani ka ndërtuar një skuadër me një moshë mesatare mjaft të re. Duke qenë se pesha…

Vllaznia hap “kartat”: Ja hallet tona, problemet me kontratat dhe shifra e përfituar nga Çinari

Vllaznia ka bërë një reagim të gjatë në faqen e saj, ku ka prekur shumë çështje,…

Merr fund odiseja e Çinarit, e ardhmja është te Partizani

Disa sezone të mira te Vllaznia për Eraldo Çinarin, pjesë e Shqipërisë U-21 në pranverë dhe…

“Çështja Çinari”, vjen reagimi nga pala spanjolle

Transferimi i Erald Çinarit te Deportivo Alavesh, është bërë një çështje problematike në Shkodër. Vllaznia pretendon…

Çinari pranon: Largohem, dua të luaj jashtë vendit!

Gaspër Marku Deri më tani te Vllaznia ka vetëm largime. Pas futbollistëve jabanxhinj, shqiptarë dhe të…

Xhevahirët e Vllaznisë / Hebaj drejt Sllovenisë, Çinari në Kroaci

Eraldo Harlicaj Në Shkodër futbollin e kanë në gjak, e kanë si oksigjenin, mjafton të kujtosh…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online