Browsing Tag

Cetkovic

Gola me aromë titulli, Olajinka dhe Cetkoviç protagonistë

Ish-sulmuesi i Bylisit dhe Skënderbeut, Piter Olainka, ka qenë protagonist në sfidën e kësaj jave të kampionatit çek midis Slavias së Pragës dhe Sigma Olomouc. 23-vjeçari shënoi golin hapës të përmbysjes së Slavias, që fitoi takimin me…

Cetkoviç gjen ekip në Mal të Zi pas largimit nga Partizani

Marko Cetkoviç i ka dhënë lamtumirën jo vetëm Partizanit, por edhe futbollit shqiptar. Mesfushori malazez është kthyer në shtëpi, sepse sot ka firmosur për Mlladostin, klub nga Podgorica. Mlladosti në sezonin e fundit luftoi deri në…

Zyrtare, Cetkoviç ndahet me Partizanin

Pas largimit të Ylber Ramadanit, i shitur te Vejle në Danimarkë, Partizani ndahet edhe me një tjetër mesfushor, sepse nuk ka rinovim me Marko Cetkoviç. Malazezi, i cili u afrua te Partizani në janar, pas disa muajsh në Bosnje-Hercegovinë…

Cetkoviç takon Demin, kërkon rritje rroge

Malazezi është takuar me presidentin për të diskutuar rinovimin. Palët janë dakord për të vazhduar. Mesfushori rrit pretendimet e tij  “Më pëlqen Cetkoviç, një lojtar me cilësi të mira dhe që e luan topin mirë”, - shprehej Moxhi për…

Cetkoviç pa kontratë, ngulmohet për Kotobellin

Fantazistit malazez i ka përfunduar kontrata me Partizanin, ndërkohë që vijojnë tentativat për Kotobellin. Mesfushori ka mbështetjen e Moxhit Partizani ka marrë pushimet, ndërkohë që klubi po mendon për lëvizjet në merkato. Veç afrimeve,…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online