Browsing Tag

Cassano

Absurditeti italian: Entela ende pa kampionat, por me Kasanon!

Situatë e pabesueshme ajo e Virtus Entelës, klubi i vetëm në botë që nuk merr pjesë në asnjë kampionat dhe nuk e di ende ku do luajë. Në Serinë C italiane nuk është regjistruar, për shkak se një vendim i Kolegjit të Garancisë e kthen në…

Kasano zë mend, shpejt do ta shohim si trajner

Gjatë javëve të fundit mediet italiane kanë raportuar se Antonio Kasano do rikthehet të luajë futboll pas një pushimi gati 2-vjeçar. Por, duket se lojtari ka ndërruar mendje, pasi e ka kuptuar se në moshën 36-vjeçare, koha e tij si…

Kasano bëhet qesharak, lë futbollin për… pak orë

Antonio Kasano lë futbollin. Ose jo, më mirë. Paraditen e sotme sulmuesi italian deklaroi se po prishte kontratën e lidhur para 8 ditësh me Veronën, duke nxjerrë si justifikim mallin për shtëpinë dhe familjen e tij. Megjithatë, në një…

Kasano habit sërish, ikën edhe nga Verona

Tetë ditë më parë Antonio Kasano firmosi për Veronën dhe të gjithë ishin kuriozë të shihnin në fushë një treshe sulmuese me Çerçin dhe Pacinin. Megjithatë, duket se Kasano e ka mbyllur me futbollin, sepse sot ka vendosur të prishë…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online