Kasano habit sërish, ikën edhe nga Verona

0

Tetë ditë më parë Antonio Kasano firmosi për Veronën dhe të gjithë ishin kuriozë të shihnin në fushë një treshe sulmuese me Çerçin dhe Pacinin.

Megjithatë, duket se Kasano e ka mbyllur me futbollin, sepse sot ka vendosur të prishë kontratën me Veronën dhe me shumë gjasa do të tërhiqet përfundimisht.

Sipas Gazzetta dello Sport, Kasano ka mall për shtëpinë dhe me shumë gjasa nuk do të luajë më futboll, edhe pse ka deklaruar kohët e fundit se ndihet ende një futbollist shumë i zoti për Serinë A.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online