Browsing Tag

Casemiro

Mungesa e Ronaldos te Reali? Kasemiro i drejtpërdrejtë

Reali i Madridit ka pësuar një humbje turpëruese mbrëmë ndaj Barcelonës me rezultatin 0-3, ku pavarësisht rasteve të shumta të krijuara çaluan në finalizim . Benzema dhe veçanërisht Vinisius nuk arritën të gjejnë rrugën e rrjetës…