VIDEO | “Nuk të lejohet ta prekësh kupën”, lojtarët e Sitit diskriminojnë 22-vjeçarin!

Mançester Siti fitoi “Carabao Cup” ditën e djeshme, duke mposhtur në finale Çelsin e Mauricio Sarrit.…

Gjesti i portierit, Mauricio Sarri sqaron çështjen

Mançester Siti triumfoi në finalen e “Carabao Cup” ndaj Çelsit, por vëmendjen më të madhe në…

VIDEO | Siti feston trofeun e parë, “ruleta ruse” vret Çelsin

Është mbyllur “Carabao Cup”, ku Mançester Siti u kurorëzua ekipi fitues, teksa triumfoi ndaj Çelsit pas…

Hazard: Kritikat e Sarrit? Nuk më plas fare për fjalët e tij!

Eden Hazard e ka ndarë mendjen për të ardhmen e tij. Ai ëndërron të luajë për…

“Masakra” e Sitit kundër Burton, e pranueshme apo lakmi e Guardiolës?

Fitorja e Mançester Sitit 9-0 përballë Burtonit në gjysmëfinalen e “Carabao Cup” ka shkaktuar jo pak…

FOTO | Siti synon finalen, Guardiola i beson një shqiptari

Mançester Siti do të luajë gjysmëfinalen e kupës “Carabao Cup” përballë surprizës Bërton dhe do të…

Kupa e Ligës angleze, derbi dhe dyshime për manipulim

Në Angli luajnë futboll pa fund dhe nuk kanë kohë, ndaj kupa me më pak rëndësi,…

VIDEO | Totenhemi eliminon Arsenalin, dështon “eksperimenti” me Xhakën

Totenhem ka kaluar në gjysmëfinalen e turneut “Carabao Cup”, duke mundur në derbin e Londrës së…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online