VIDEO | Dominimi i Milanit shpërblehet, vjen goli i parë në Firence!

Milani po luan një ndeshje shumë delikate në Firence, kundër Fiorentinës, sepse fitorja mban gjallë shanset…

Interes nga Premier Liga, dy klube kërkojnë yllin e Milanit

Milani ka bërë një tjetër sezon me ulje-ngritje dhe tifozët e “Djallit Kuqezi” duket se nuk…

Dhjetë ndeshje afat, Milani duhet të vendosë për 3 titullarë!

Humbja në derbi ishte një goditje e rëndë për renditjen dhe për moralin e Milanit, ndërkohë…

Ikardi, Gatuzo dhe Çalhanoglu: Mirabeli komenton temat e nxehta të Serie A

Ish-drejtori sportiv i Milanit, Masimiliano Mirabeli foli për “RadioDJ”, ku komentoi për temat më të nxehta…

Milani akord për Çalhanoglun, zëvendësuesi është një holandez

Përveç largimit të Gonzalo Higuain, te Milani përflitet dhe Hakan Çalhanoglu, i cili gjithashtu është thuajse…

Çalhanoglu “kundër” Gatuzos, turku gjithnjë e më larg Milanit

E ardhmja Hakan Çalhanoglu duket në udhëkryq total. Disa ditë më parë, ishte trajneri i kuqezinjve,…

Milani merkato dhe në dalje, Çalhanoglu mund të jetë largimi i parë

Milan është një ndër ekipet që është përfolur më se shumti në prag të merkatos së…

Çalhanoglu: Nuk më interesojnë golat, e kam hedhur pas dëmtimin

Hakan Çalhanoglu shënoi golin e parë me fanellën e Milanit këtë sezon, në fitoren e sotme…

Çalhanoglu i dashuruar pas Milanit, vjen “asisti” i parë për Higuainin

Hakan Çalhanoglu është një nga lojtarët më të dashur të Milanit. Turku i mesfushës nuk përton…

Milani, blic në Gjermani për yllin turk të Leverkuzenit

Milani vazhdon të punojë për të siguruar edhe disa blerje deri në fillim të fazës përgatitore…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online