Browsing Tag

Calhanoglu

Interes nga Premier Liga, dy klube kërkojnë yllin e Milanit

Milani ka bërë një tjetër sezon me ulje-ngritje dhe tifozët e “Djallit Kuqezi” duket se nuk janë aspak të kënaqur me këtë situatë, sidomos me disa nga lojtarët e klubit. Bordi drejtues i Milanit pritet të marrë disa vendime të vështira…

Milani, blic në Gjermani për yllin turk të Leverkuzenit

Milani vazhdon të punojë për të siguruar edhe disa blerje deri në fillim të fazës përgatitore në korrik, ndërsa emri që është më pranë kuqezinjve në këtë moment është ai i Andrea Kontit nga Atalanta. Megjithatë, kuqezinjtë nuk e ndalin…