Browsing Tag

Caldara

Operohet Matia Kaldara, Milani zbulon sa do mungojë

Matia Kaldara është krejtësisht i pafat, Sapo kishte nisur të aktivizohet te Milani është dëmtuar sërish. Qendërmbrojtësi do të duhet të qëndrojë 5-6 muaj jashtë fushave të blerta, çka normalisht e penalizon atë. Edhe në fillim të këtij…

Fati i keq e përndjek, lojtari i Milanit në paterica

Problemet te Milani nuk kanë fund. Kuqezinjtë po kalojnë një moment jo të mirë në aspektin e rezultateve, ndërkohë që së fundmi ka pasur edhe probleme disiplinore. Trajneri Xhenaro Gatuzo dënoi gjithë ekipin për shkak se Timoeu Bakajoko…

Statistikat e bëjnë Suson më të mirin, Kaldara i pafat

Suso është njeriu i momentit te Milani. Mëngjarashi spanjoll regjistroi një gol dhe një asist në fitoren 3 – 2 të Milanit ndaj Sampdorias. Paraqitjet e mira të 24-vjeçarit mbështeten dhe nga analiza statistikore e sajti të njohur…

Milani e zyrtarizon, Higuain e Kaldara janë kuqezinj

Njëri ishte në Torino, tjetri në Amerikë, por Gonzalo Higuain e Matia Kaldara janë bashkuar sot në Milano, ku pas kontrolleve mjekësore rutinë janë bërë zyrtarisht pjesë e Milanit. Klubi kuqezi ka publikuar një komunikatë për mediat, ku…

MERR FUND: Bonuçi te Juventusi, Kaldara e Higuain te Milani!

Mbyllet më në fund operacioni gjigant mes Milanit e Juventusit, që përfshin sulmuesin Higuain dhe mbrojtësit Kaldara e Bonuçi. Janë kaluar edhe pengesat e fundit dhe tashmë edhe Higuain ka dhënë OK, duke u veshur kuqezi. Marrëveshja…
where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online