Browsing Tag

Bundeslige

Zyrtarizim unik, Këlni përforcohet me një… dhi!

Shumë klube janë besnike ndaj traditave dhe kështu ka ndodhur edhe me Këlnin. Klubi gjerman u rikthye në Bundesligë dhe këtë sezon do të garojë sërish me më të mirët. Gjatë ditës së sotme ka ardhur edhe një prezantim surprizë. Këlni ka…